Chtěl bych poděkovat vzdělávací agentuře Alia agency s.r.o. a panu Ing. V. Volkovi za velmi pěkné školení Řízení rizik. Na praktických a srozumitelných příkladech nám prezentoval koncept řízení rizik. Všechny jednodušší příklady se můžou začít zavádět a okamžitě tím začít snižovat riziko v naší společnosti. Tento kurz bych rád absolvoval znovu s Alia agency, jelikož nebyl časový prostor probrat všechny témata dopodrobna. Děkuji
M. Kusák, Manažer kvality
TES Vsetín


Konference na téma RISK MANAGEMENT mne velmi zaujala a byla pro mne přínosem a obohacením pro mou práci manažera kvality. Pan Ing. Vladimír Volko je lektor na profesionální úrovni. Je velmi zkušený odborník, předal nám spoustu cenných rad a doporučení v oblasti podnikového řízení rizik. Jeho prezentace a objasnění témat se opíralo o osobní praktické zkušenosti a výklad byl srozumitelný. S průběhem celé konference společností Alia agency s.r.o. jsem byla spokojena. Děkuji za organizaci.
Ing. Magda Janoštíková, Manažer kvality
SPUR Zlín


Školení společností Alia agency bylo dle našich představ, vedl jej zkušený školitel s letitou praxí, seznámil nás na úvod s teorií a přidal důležité poznatky z praxe. Oceňujeme profesionalitu lidí z Alia agency s.r.o. za organizaci a navrženou agendu školení.
Pavel Mikulka, Manažer nákupu
TVD Slavičín


Seminář Český Facebook byl super, plný nových a užitečných informací. Děkuji
Pavlína Vrbová, Personální ředitelka
Gumárny Zubří


Školení Český Facebook bylo výborné. Konečně jsem pochopila, jak se dá Facebook využít.
Sabina Šišková, HR manažer
MEVI-CZ Zlín


Chtěla bych poděkovat týmu společnosti Alia agency, za semináře, kterých jsem se zúčastnila. Ve všech případech jsem byla spokojená, jak s organizací semináře, tak samozřejmě a to hlavně se seminářem samotným. Získané informace již implementuji ve své práci.
Svým přístupem a produkty si Alia agency získává velkou klientelu zákazníků, která se k ní bude vracet. Za sebe mohu společnost jen doporučit.
Ještě jednou díky.
Pavlína Vrbová, Personální ředitelka, Místopředseda Správní rady
Gumárny Zubří


Společnost Dura-Line CT, s.r.o. člen celosvětové skupiny , mezinárodního výrobce komunikačních a energetických produktů a technologií. Výrobní závod v České republice v Tlumačově byl založen v roce 1993. Vyrábíme plastové trubky a mikrotrubičky, které využívají společnosti zabývající se výstavbou telekomunikačních sítí, rozvodů kabelové televize a datových sítí.

Mezi naše zákazníky patří telekomunikační operátoři jako O2, Orange, Deutsche Telecom, Post Luxembourg, Prysmian, Draka, Cyta, Telecom Italia, Skanova a mnoho dalších.
Chceme všem našim obchodním partnerům poskytovat kvalitní služby. Rozhodli jsme se proto spolupracovat se vzdělávací a poradenskou společností Alia agency a prostřednictvím jejích služeb prohlubovat odborné znalosti našich zaměstnanců. S dosavadními semináři jsme byli velmi spokojeni.
Proto služby agentury rádi doporučíme a pevně věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.
Děkujeme za spolupráci.
Ing. Romana Jusufi, HR specialista
Dura-Line CT, s.r.o. člen celosvětové skupiny


Realizace poradenského projektu v oblasti HR- HODNOCENÍ ZAMĚSTANCŮ
Školení proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Byli jsme spokojeni se zpracováním i se samotnou prezentací. Materiály nyní dále využíváme k doškolování zbylých zaměstnanců a zahajujeme samotné hodnocení zaměstnanců.
Veronika Tomková, HR Specialist
Moravia Cans a.s.


Za mne školení v oblasti TPM + SMED realizované společností Alia agency s.r.o. můžu pochválit co se týče obsahu i formy.
Radomir Korvas, Engineering Leader
AVX CZECH REPUBLIC s.r.o.


HR konference-Řídím svůj svět byl pro mě opět velký impulz. Celkový dojem byl super.  Není v tomto co vytknout. Děláte to dobře. Děkuji moc, že jsem tam mohla být a budu ráda, když se budu moci účastnit dalšího ročníku.

Ing. Pavlína Vrbová
Personální ředitel
Místopředseda Správní rady
Gumárny Zubří, akciová společnost


HR KONFERENCE pořádané Alia agency s.r.o. jsou vždy nabité cennými informacemi se zaměřením na praktické nástroje v HR, které následně použiji v praxi. Děkuji a těším se na další projekty.
Ing. Aleš Velísek/senior consultant společnosti Simplehire


Profesionální úroveň společnosti Alia agency s.r.o. Zlín je po všech směrech vysoká. Přesvědčil jsem se sám při účasti na několika konferencích, seminářích a mohu tuto společnost jen doporučit.
Jakub Eifler,
HR/IT ředitel, KORDÁRNA Plus a.s.