Jsme dynamická moderní poradensko-vzdělávací společnost, která umí pružně, efektivně reagovat na potřeby a požadavky ze strany zákazníka. Poskytujeme vysokou kvalitu nabízených služeb s týmem odborníků na danou oblast. Máme bohaté zkušenosti s vedením projektů a realizací vzdělávacích kurzů.

V oblasti vzdělávání realizuje naše společnost vzdělávací kurzy a semináře, které jsou zpracovány přímo klientovi na míru. Cílem je propojení znalostí metodik, zavedených a ověřených vědomostí do praxe, přičemž klademe důraz na efektivitu, individuální přístup i diskrétnost při zpracování získaných informací.

Zaměřujeme se také na vyhledávání pracovníků do všech oborů dle požadavků a specifikací našich klientů. Specializujeme se na pozice jak dělnické tak manažerské ve všech stupních řízení. K jejich vyhledávání využíváme různé druhy zdrojů, databáze uchazečů o zaměstnání, pomocí inzertní služby, pracovních portálech, interní databází uchazečů atd. Našim cílem je být dlouhodobým spolehlivým partnerem pro Vaši společnost, nalézat společná řešení a překonávat překážky, které jsou pro nás výzvou.

 

Alia agency s.r.o. se stala pobočkou ČESKÉ MANAŽERSKÉ ASOCIACE a 
ČLENY VÝBORU RK pro Zlínský kraj.